reality.sme.sk


Výsledky vyhľadávania (5): Na predaj » Nebytový priestor » okres Svidník


Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania

Hotely a penzióny, 250 m²

Pred 5 dňami
Romantické chalupy, s.r.o.

Krajná Poľana/okres Svidník
127.000,-EUR


Hotely a penzióny, 250 m²

Pred 5 dňami
Romantické chalupy, s.r.o.

Krajná Poľana/okres Svidník
76.000,-EUR





Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania

Nevyhovuje Vám žiadny z inzerátov?

Na rozširovaní ponuky nehnuteľností stále pracujeme, skúste si preto nastaviť službu Agent a buďte informovaní o nových ponukách, ktoré Vás môžu zaujímať.
Skúste službu Agent


HOT Ponuka



Poradňa

  • Ako postupovať, ak chcem aby sa môj dom odčlenil od pôvodného a mohla by som si ho dať zapísať na LV.

    Dobrý deň. Nakoľko rodičia mali vedľa svojho RD pomerne veľký pozemok, rozhodli sme sa s manželom, postaviť rodinný dom. Stavebné povolenie MsÚ vydal ako prístavba rodinného domu na rodičov. Kolaudačné rozhodnutie však je vydané už na nás. Medzičasom sme od rodičov odkúpili aj pozemok na ktorom je prístavba. Prosím o radu, ako postupovať, ak chcem aby sa môj dom odčlenil l od pôvodného a mohla by som si ho dať zapísať na LV. Dom je úplne samostatný, len jednou stenou prilepený k rodičovskému. Ďakujem.

    Posledná odpoveď pred 3 rokmi

    Kategória: Kataster, úrady a právo, Trenčín

    Zobraz odpovede

  • Ako je to so schvaľovaním úveru, keď chcem ručiť domom na kľúč?

    Mal by som záujem o úver vo výške 66 000 euro na byt alebo postaviť si dom na kľúč. Radšej by som sa naklonil k domu. Problém je v tom, že už mám na seba jeden úver napísaný vo výške 9 900 euro. Bol by v tom problém? Mám 23 rokov a som zamestnaný, môj príjem sa točí okolo 663 euro. Neviem ako je to so schvaľovaním úveru, keď chcem ručiť domom na kľúč a nie bytom. Ďakujem.

    Posledná odpoveď pred 5 rokmi

    Kategória: Hypotéky

    Zobraz odpovede




Inzerenti